budowa remizy OSP CiecierzyceZa milion złotych już za 10 miesięcy powstanie długo oczekiwana nowa remiza strażaków w Ciecierzycach. W poniedziałek 9 maja w sali sesyjnej wójt Paweł Tymszan i skarbnik Joanna Romaniuk podpisali umowę z p. Zbigniewem Pakułą z firmy Pak Bud z Gorzowa Wlkp., która złożyła najkorzystniejszą ofertę na realizację tego projektu.

To nie pierwsza budowa tej firmy dla naszej gminy. Gorzowski wykonawca kończy właśnie przebudowę sali w Brzozowcu, wcześniej wykonał również modernizację szkoły podstawowej w Ciecierzycach i Stację Kultury w Deszcznie.
W spotkaniu uczestniczył również strażak i radny, który od lat zabiegał o nową siedzibę dla ochotników z Ciecierzyc p. Marcin Kubicki oraz p. Michał Motowidełko z Banku Gospodarstwa Krajowego, który przekazał na realizację projektu 510 000  zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Program Inwestycji Strategicznych. Kolejne prawie pół miliona na realizację inwestycji trafi z budżetu gminy, jednogłośnie zdecydowała o tym Rada Gminy.

podpisanie umowy na budowę remizy OSP Ciecierzyce

budowa remizy osp ciecierzyce

Polecane strony